Twitter

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości już od 18 listopada w Polsce

wtorek, 12 listopada 2013

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Tegoroczna edycja ŚTP odbędzie się pod hasłem "Przyszłość Przedsiębiorczości". Na zainteresowanych czeka blisko 500 wydarzeń zorganizowanych przez ponad 200 partnerów w całym kraju.

Przedsiębiorczość młodych to jeden z ważniejszych wątków tegorocznego Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Polsce. Podczas Inauguracji ŚTP w Centrum Przedsiębiorczości Smolna 4 w Warszawie zostaną ogłoszone wyniki corocznych badań na ten temat. Tegoroczny raport pozwoli na porównanie rozwoju przedsiębiorczości młodych Polaków nie tylko na tle innych krajów europejskich, ale także rynków światowych.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczościto międzynarodowe wydarzenie odbywające się każdego listopada w 139 krajach świata, zachęcające do zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej oraz świadomego kształtowania ścieżki kariery zawodowej.

Organizatorem ŚTP w Polsce jest Forum Młodych Lewiatan, wspierane przez Komitet Koordynacyjny w skład którego wchodzą: Centrum Przedsiębiorczości Smolna , Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości, Deloitte, Ambasada Stanów Zjednoczonych w Polsce oraz Mint Media. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli m.in. Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, Prezydent m.st. Warszawy, Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce, PARP, Wojewoda Mazowiecki oraz Rzetelna Firma.

Więcej informacji i harmonogram wydarzeń w całej Polsce można znaleźć tutaj.

Konfederacja LewiatanStowarzyszenie Kongres KobietEFNI