Twitter

Zawody narciarskie Lewiatana w Krynicy za nami!

wtorek, 5 marca 2013

V Zawody Narciarskie Lewiatana w Krynicy, Henryka Bochniarz wręczyła nagrody zwycięzcom, 3 marca 2013 r.

3 marca br.  na stokach Jaworzyny Krynickiej zakończyły się  V Narciarskie Zawody Lewiatana.  Zwyciężył Jarosław Urban ze Związku Prywatnych Pracodawców Lubelszczyzny Lewiatan. Drugie miejsce wywalczył Jakub Benke z firmy Blue Jet , a trzecie - Bartosz Mateja. Wśród Pań najlepsza okazała się po raz kolejny Joanna Szymańska - Bulska z JSB Pharma.

W tym roku rywalizacja była szczególnie zacięta, o czołowe lokaty walczyło co najmniej kilkunastu świetnych narciarzy. Tuż za podium uplasował się Jakub Lenczowski, a za nim Ryszard Florek. W zawodach uczestniczyło ponad 30 osób.

Oprócz udziału w rywalizacji sportowej, przedstawiciele władz, członkowie i eksperci Lewiatana, w czasie specjalnej sesji, która odbyła się w hotelu SPA Dr Irena Eris w Krynicy, dyskutowali o sytuacji przedsiębiorstw w 2012 roku. Z wypowiedzi przedstawicieli czołowych firm w Polsce wynika, że wbrew temu co na co dzień słyszymy w mediach, 2012 rok był dla firm bardzo dobry. Nie widać spowolnienia, przeciwnie wiele firm poprawiło swoje wyniki.

Uczestnicy wzięli udział także w sesji strategicznej, podczas której próbowaliśmy określić kierunki działań Lewiatana na najbliższe lata. O tym jak funkcjonują związki w regionach opowiedzieli przedstawiciele Wielkopolskiego Związku Pracodawców, Warmińsko - Mazurskiego Związku Pracodawców Prywatnych oraz Sudeckiego Związku Pracodawców, a także Związku Pracodawców Przedsiębiorstw Społecznych. Jakub Wojnarowski, Wicedyrektor Generalny PKPP Lewiatan podsumował działania Lewiatana w 2012 roku oraz przedstawił wyzwania legislacyjne na najbliższe miesiące. Poinformował, że eksperci Lewiatana aktywnie uczestniczą w przygotowywaniu zmian legislacyjnych, m.in. dotyczących OFE, zamówień publicznych, prawa pracy, ochrony konkurencji i konsumentów. 

Gościem specjalnym krynickiego spotkania był publicysta i politolog Aleksander Smolar, który podczas niezwykle ciekawego wywiadu mówił o sytuacji politycznej i społecznej na świecie.

Zdjęcia z zawodów są dostępne tutaj

Konfederacja LewiatanStowarzyszenie Kongres KobietEFNI